Róża Wiatrów Darłowo

Darłowo

Historyczna miejscowość turystyczna, położona nad Bałtykiem u ujściu rzeki Wieprzy. Najsłynniejsze zabytki to wybudowany w drugiej połowie XV wieku Zamek Książąt Pomorskich oraz wybudowany w 1321 roku Kościół Mariacki. Większość turystów i kuracjuszy rozlokowana jest w nadmorskiej dzielnicy miasta – Darłówku. Choć podzielony na część wschodnią i zachodnią, łączy jedyny rozsuwany most w Polsce. Tuż obok, przy wejściu do portu, stoi Latarnia morska. Stąd w sezonie można wypłynąć tramwajem wodnym do centrum miasta, łodziami Wikingów w głąb Bałtyku, a raz w tygodniu statkiem wycieczkowym na duńską wyspę Bornholm.

Róża Wiatrów Darłowo

Róża Wiatrów to cudownie położony, otoczony naturą, rodzinny Ośrodek z tradycjami i bogatą historią. Kompleks położony jest zaledwie 80 metrów od przepięknej, piaszczystej plaży Bałtyku i obejmuje obiekty hotelowe, domki letniskowe o zróżnicowanym standardzie oraz pole namiotowe i campingowe.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Róża Wiatrów to kompleks obiektów na który składa się: cześć hotelowa z jadalnią i recepcją, domkami hotelowymi i hotelowymi lux a także część wczasowa z pawilonem z campingiem, basenem zewnętrznym i halą sportową. Oferujemy:
– pokoje hotelowe 1, 2 i 3-osobowe, pokoje typu studio oraz apartamenty hotelowe. Pokoje hotelowe są przestronne, urządzone przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w lodówkę, czajnik, telewizor oraz sprzęt plażowy.
– 3 rodzaje domków: Domki Lux o podwyższonym standardzie, Domki Hotelowe – znajdują się w części Hotelowej ośrodka oraz Domki Wczasowe – znajdują się w części Wczasowej ośrodka.
– pawilon wczasowy znajduje się w części Wczasowej po stronie basenu. W swojej ofercie mamy pokoje 2-osobowe, pokoje typu studio, pokoje 2-osobowe z dostawką. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w lodówkę, czajnik, telewizor oraz sprzęt plażowy.

wyżywienie / diety

Bazujemy na świeżych, ekologicznych produktach oraz sezonowych warzywach i owocach, które otrzymujemy od lokalnych dostawców. Współpracujemy z okolicznymi wędzarniami, masarniami i mleczarniami.
Nasi kucharze robią wszystko, żeby każdy posiłek był smaczny oraz pełny naturalnych, świeżych składników – i co najważniejsze – wartościowy i zdrowy.
Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

animacje / czas wolny

Dostępne atrakcje nie pozwolą na chwilę nudy. Specjalnie z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy liczne atrakcje. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie: basen, hala sportowa, sala gier i bawialnia, boisko do siatkówki, plac zabaw, gry zewnętrzne, siłownia zewnętrzna, wynajem rowerów, chata grillowa.